Brocast… jiný rozhovor nejen o džínách

Když se mi bráchové Tomáš a Adam zmínili, že plánují natáčet podcasty, hned mě ta myšlenka nadchla. Zaprvé si myslím, že to jsou chytří kluci, takže o zajímavé myšlenky nebude nouze a zadruhé mají okolo sebe další chytré lidi, takže o zajímavá témata nebude nouze. A zatřetí si myslím, že podcasty do budoucna pofrčí… na úkor Ordinace. Možná.

Byl jsem prvním hostem, čehož si fakt vážím, protože až kluci budou mít díl #100 a budou slavní jako Jirka Král, určitě mi budou dávat autogramy pro moje kamarády přednostně 🙂 

Jsou to bráchové a tak jejich název padl na Brocast. Za mě super!
www.brocast.cz
@brocastcz

A co jsme během 1. dílu řešili?

 1. Džíny… protože of course
 2. Ekologii… protože plasty nás zabijí
 3. Vzdělání… protože mládí vpřed!
 4. Brno… trochu periferně 🙂
 5. Trable s technikou… protože první podcast

… a nějaké další věci.

Podcast trvá přes 2 hodiny, takže jestli ho chcete poslouchat po cestě metrem, vyberte si linku B, která je nejdelší a budou vám stačit jen 3 jízdy.
Nebo si to rozdělte na více částí, tak jak jsem zvyklej podcasty poslouchat já. Sednu do auta a pokračuju tam, kde jsem přestal.

Natočený rozhovor si můžete přehrát na Youtube.
Pokud jste jablíčkář, pusťte si iTunes.
Nebo vyměňte hudbu za pár slov na Spotify.
Případně si pusťte Soundcloud.   

Dejte vědět, jak se vám rozhovor líbil. Přes email, na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu. Jak to máte rádi.

Nebo přímo klukům. Hledejte @brocastcz. Kdekoliv 🙂

Další články, které by vás mohly zajímat

Jeans Maker logo

Konec Jeans Makera

Loni v září jsem navštívil německý Mnichov. Jeden večer jsem se procházel po tamní Maximilianstraße, což je obdoba naší Pařížské s luxusními obchody a já znovu přemýšlel nad svou značkou.

2 roky s džíny na míru. Jaké byly?

Zdá se to neuvěřitelné, ale jsou to přesně dva roky, co mě napadlo ušít si džíny na míru. Už mě fakt nebavilo chodit do obchoďáků, zkoušet, zkoušet, zase zkoušet a odcházet s prázdnou. 12.12.2015 jsem začal psát příběh džínů na míru.

Do Vánoc zbývají 2 týdny. Co je u nás nového?

Každý rok se šíleně těším na Vánoce. Je to období, kdy se uspěchanost, stres a naštvanost jakoby kouzelným proutkem mění v klid, pohodu a přátelství. Mám tedy na mysli období, které začíná 24. prosincem ráno, do té doby je to tak trochu davové šílenství. Snažím se vyhýbat obchodním centrům a vánoční dárky nakupuji hlavně přes internet z pohodlí svého domova.

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

  Zavřít

  Přejete si dárkový poukaz?

  Napište nám a o zbytek se postaráme my.

   Zavřít