Brocast… jiný rozhovor nejen o džínách

Když se mi bráchové Tomáš a Adam zmínili, že plánují natáčet podcasty, hned mě ta myšlenka nadchla. Zaprvý myslím, že to jsou chytrý kluci, takže o zajímavý myšlenky nebude nouze. Zadruhý mají okolo sebe další chytrý lidi, takže o zajímavý témata nebude nouze. A zatřetí si myslím, že podcasty do budoucna pofrčí… na úkor Ordinace. Možná.

Byl jsem prvním hostem, čehož si fakt vážím, protože až kluci budou mít díl #100 a budou slavní jako Jirka Král, určitě mi budou dávat autogramy pro moje kamarády přednostně.  

Jsou to bráchové a tak jejich název padl na Brocast. Za mě super!
www.brocast.cz
@brocastcz

A co jsme během 1. dílu řešili?

  1. Džíny… protože of course
  2. Ekologii… protože plasty nás zabijí
  3. Vzdělání… protože mládí vpřed!
  4. Brno… trochu periferně 🙂
  5. Trable s technikou… protože první podcast

… a nějaké další věci.

Podcast trvá přes 2 hodiny, takže jestli ho chcete poslouchat po cestě metrem, vyberte si linku B, která je nejdelší a budou vám stačit jen 3 jízdy.
Nebo si to rozdělte na více částí, tak jak jsem zvyklej podcasty poslouchat já. Sednu do auta a pokračuju tam, kde jsem přestal.

Natočený rozhovor si můžete přehrát na Youtube.
Pokud jste jablíčkář, pusťte si iTunes.
Nebo vyměňte hudbu za pár slov na Spotify.
Případně si pusťte Soundcloud.   

Dejte vědět, jak se vám rozhovor líbil. Přes email, na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu. Jak to máte rádi.

Nebo přímo klukům. Hledejte @brocastcz. Kdekoliv 🙂

 

Další články, které by vás mohly zajímat

O džínách a povodni

Určitě se vám to někdy stalo. Koupili jste si džíny, které se vám po prvním vyprání lehce srazily. Většinou se jedná o 2-3 % a výrobci to píší na cedulce, ale věřte, že ještě před pár desítkami let to bylo o mnoho horší. Koupili jste si džíny, které se srazily dokonce i o 10 % a to mohlo udělat třeba 10 cm na délku.

Dárkové poukazy na cokoliv

Je to pár dnů, co jsme spustili dárkové poukazy v několika hodnotách. Dárkové poukazy na džínykošile pro své blízké rádi kupuje a tak jsme přidali hodnoty od 1 000 Kč, přes 2 000 Kč až 5 000 Kč.

Představujeme vám naše klienty

Chtěli jsme to udělat už dávno. Ukázat vám naši práci prostřednictvím našich klientů. Říká se, že cesta je cíl, a proto vám v dalších měsících představíme i naši výrobu, nicméně výsledek je přeci jen cennější. Proto jsme na konci listopadu udělali pár fotek, zavzpomínali, co jsme spolu zažili a probrali pár věcí z jejich životů.

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

Zavřít

Přejete si dárkový poukaz?

Napište nám a o zbytek se postaráme my.

Zavřít