Článek v Esquire

Zdá se mi to jako roky, ale reálně je to pár měsíců zpět. V rámci podzimní spolupráce s Jackem Danielsem jsme se domluvili na rozhovoru pro Esquire. S šéfredaktorem Jirkou Rothem jsme se už kdysi dávno viděli, protože jsme spolu dávali skupinový rozhovor pro Cosmopolitan.

Jack Daniels Jeans Jiří Roth Patrik Diamant Esquire

Chtěl jsem se s vámi o článek podělit, protože musím říct, že to byl jeden z nejlepších rozhovorů, které jsem kdy dělal. Dříve se mi stávalo, že v rozhovorech byla sepsána přesně moje slova, byla doslova opsaná z diktafonu a jakákoliv kreativita autora byla ta tam. Jenže s Jirkou to bylo jinak. Udělal jsem mu „jackovské“ džíny a přitom jsme jen povídali. On ti poté sepsal neuvěřitelně čtivě a já neměl k článku žádné výhrady. Nějaké nepřesnosti? Ani náhodou. Vše precizní práce.

Teda upřímně, jednu věc jsem Jirkovi napsal. Na začátku si určitě všimnete „ztráty panenství“… no a v ostré verzi časopisu již Jirka přišel o panictví 🙂

Dejte vědět, jak se líbí. A mějte se!

Další články, které by vás mohly zajímat

Představujeme vám naše klienty

Chtěli jsme to udělat už dávno, ukázat vám naši práci prostřednictvím našich klientů. Proto jsme na konci listopadu udělali pár fotek, zavzpomínali, co jsme spolu zažili a probrali pár věcí z jejich životů.

Brocast… jiný rozhovor nejen o džínách

Když se mi bráchové Tomáš a Adam zmínili, že plánují natáčet podcasty, hned mě ta myšlenka nadchla. Zaprvé si myslím, že to jsou chytří kluci, takže o zajímavé myšlenky nebude nouze a zadruhé mají okolo sebe další chytré lidi, takže o zajímavá témata nebude nouze. A zatřetí si myslím, že podcasty do budoucna pofrčí… na úkor Ordinace. Možná.

2 roky s džíny na míru. Jaké byly?

Zdá se to neuvěřitelné, ale jsou to přesně dva roky, co mě napadlo ušít si džíny na míru. Už mě fakt nebavilo chodit do obchoďáků, zkoušet, zkoušet, zase zkoušet a odcházet s prázdnou. 12.12.2015 jsem začal psát příběh džínů na míru.

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

    Zavřít

    Přejete si dárkový poukaz?

    Napište nám a o zbytek se postaráme my.

      Zavřít