Do Vánoc zbývají 2 týdny. Co je u nás nového?

Každý rok se šíleně těším na Vánoce. Je to období, kdy se uspěchanost, stres a naštvanost jakoby kouzelným proutkem mění v klid, pohodu a přátelství. Mám tedy na mysli období, které začíná 24. prosincem ráno. Do té doby je to tak trochu davové šílenství. Snažím se vyhýbat obchodním centrům a vánoční dárky nakupuji hlavně přes internet z pohodlí svého domova.

Předpokládám, že to nemáte jinak. Dárky přes internet jsou dnes běžnou praxí, a i proto jsme pro vás připravili dárkové poukazy na džíny na míru. Loni byly hitem. Jenže letos máme úplně nové! Mám z nich opravdu radost, protože jsou krásné, jiné, moderní. Píši záměrně máme v množném čísle, protože džíny na míru už nějakou dobu nejsou one-man show. Ale o tom brzy v nějaké dalším článku.

Dárkový poukaz – džíny na míru

A jak vypadají? Jsou oboustranné. Zepředu je hned jasné, že jde o džíny na míru. A tak váš přítel, kamarád nebo obchodní partner bude mít radost hned na první dobrou. Také je vidět typ poukazu, resp. typ látky (denim za 7 500 Kč a selvedge denim za 8 900 Kč) a samozřejmě nechybí jméno vámi obdarovaného.

Na druhé straně je sepsaný krátký příběh, aby měl představu, do čeho se zanedlouho oblékne, a také kontakt, aby dlouho nemusel přemýšlet, kde nás najde. Protože poukaz dáváte někomu blízkému, připravili jsme pro vás i kolonku pro vzkaz. Jeho obsah necháme na vás, ale minulý rok se objevovaly Tohle vyřeší všechny tvé problémy.” nebo Protože pořádné džíny se pro tebe již nedají koupit.” Napište mi pro zajímavost, co byste sepsali vy. Jsem zvědavý.

Dárkový poukaz – košile na míru

Máme pro vás ještě jednu novinku. Od příštího roku budeme šít košile na míru. Tak dlouho jste mi jako zákazníci říkali, že se k džínám na míru ty košile prostě hodí a že byste o ně měli zájem, až jsem se rozhodl do toho jít. Šíleně se těším, až ušijeme první, které se perfektně doplní s džínami. Hned mě napadá červené prošití na džínách s červeným prošití knoflíčků na košili.

Opět na to nebudu sám. Zastávám pravidlo, že do toho, co neumíš, Patriku, se nepouštěj bez lidí, co tomu opravdu rozumí. A tak vám brzy představím nového kolegu, který je na košile mistrem.  

Dárkové poukazy pro košile jsou velmi podobné těm džínovým (mimochodem, budou i džínové košile). Jen barvy, fotky a samozřejmě text jsou trochu jiné. Cena košile bude začínat na 2 900 Kč.

Nový web

Asi jste si všimli, že máme nový web. Co na něj říkáte? Líbí se vám? Je to další z řady našich novinek. Během týdne ještě spustíme nový eshop, kde si budete moci objednat mimo jiné právě dárkové poukazy.

Poukazy si můžete zakoupit v tištěné nebo elektronické verzi. Tu fyzickou určitě doporučuji. Vybrali jsme hezký papír s vyšší gramáží a pěknou obálkou. Ale poslední voucher zašleme v pondělí 18. 12., aby byla jistota, že k vám Českou poštou dorazí do Vánoc. Poté se můžete zastavit v showroomu na pražských Vinohradech nebo zakoupit právě v eshopu. A to klidně i na Štědrý den… nebo i večer.

Pokud máte o poukazy zájem, napište mi. Rád je pro vás (ať už na džíny nebo košile) připravím.

To je ode mě pro dnešek vše. Právě krásně sněží (I feel Christmas in the air) a tak se jdu projít ven.

Hezký advent vám přeji!

Další články, které by vás mohly zajímat

O džínách a povodni

Určitě se vám to někdy stalo. Koupili jste si džíny, které se vám po prvním vyprání lehce srazily. Většinou se jedná o 2-3 % a výrobci to píší na cedulce, ale věřte, že ještě před pár desítkami let to bylo o mnoho horší. Koupili jste si džíny, které se srazily dokonce i o 10 % a to mohlo udělat třeba 10 cm na délku.

Dárkové poukazy na cokoliv

Je to pár dnů, co jsme spustili dárkové poukazy v několika hodnotách. Dárkové poukazy na džínykošile pro své blízké rádi kupuje a tak jsme přidali hodnoty od 1 000 Kč, přes 2 000 Kč až 5 000 Kč.

Představujeme vám naše klienty

Chtěli jsme to udělat už dávno. Ukázat vám naši práci prostřednictvím našich klientů. Říká se, že cesta je cíl, a proto vám v dalších měsících představíme i naši výrobu, nicméně výsledek je přeci jen cennější. Proto jsme na konci listopadu udělali pár fotek, zavzpomínali, co jsme spolu zažili a probrali pár věcí z jejich životů.

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

Zavřít

Přejete si dárkový poukaz?

Napište nám a o zbytek se postaráme my.

Zavřít