Do Vánoc zbývají 2 týdny. Co je u nás nového?

Každý rok se šíleně těším na Vánoce. Je to období, kdy se uspěchanost, stres a naštvanost jakoby kouzelným proutkem mění v klid, pohodu a přátelství. Mám tedy na mysli období, které začíná 24. prosincem ráno. Do té doby je to tak trochu davové šílenství. Snažím se vyhýbat obchodním centrům a vánoční dárky nakupuji hlavně přes internet z pohodlí svého domova.

Předpokládám, že to nemáte jinak. Dárky přes internet jsou dnes běžnou praxí, a i proto jsme pro vás připravili dárkové poukazy na džíny na míru. Loni byly hitem. Jenže letos máme úplně nové! Mám z nich opravdu radost, protože jsou krásné, jiné, moderní. Píši záměrně máme v množném čísle, protože džíny na míru už nějakou dobu nejsou one-man show. Ale o tom brzy v nějaké dalším článku.

Dárkový poukaz – džíny na míru

A jak vypadají? Jsou oboustranné. Zepředu je hned jasné, že jde o džíny na míru. A tak váš přítel, kamarád nebo obchodní partner bude mít radost hned na první dobrou. Také je vidět typ poukazu, resp. typ látky (denim za 6 000 Kč a selvedge denim za 8 000 Kč) a samozřejmě nechybí jméno vámi obdarovaného.

Na druhé straně je sepsaný krátký příběh, aby měl představu, do čeho se zanedlouho oblékne, a také kontakt, aby dlouho nemusel přemýšlet, kde nás najde. Protože poukaz dáváte někomu blízkému, připravili jsme pro vás i kolonku pro vzkaz. Jeho obsah necháme na vás, ale minulý rok se objevovaly Tohle vyřeší všechny tvé problémy.” nebo Protože pořádné džíny se pro tebe již nedají koupit.” Napište mi pro zajímavost, co byste sepsali vy. Jsem zvědavý.

Dárkový poukaz – košile na míru

Máme pro vás ještě jednu novinku. Od příštího roku budeme šít košile na míru. Tak dlouho jste mi jako zákazníci říkali, že se k džínám na míru ty košile prostě hodí a že byste o ně měli zájem, až jsem se rozhodl do toho jít. Šíleně se těším, až ušijeme první, které se perfektně doplní s džínami. Hned mě napadá červené prošití na džínách s červeným prošití knoflíčků na košili.

Opět na to nebudu sám. Zastávám pravidlo, že do toho, co neumíš, Patriku, se nepouštěj bez lidí, co tomu opravdu rozumí. A tak vám brzy představím nového kolegu, který je na košile mistrem.  

Dárkové poukazy pro košile jsou velmi podobné těm džínovým (mimochodem, budou i džínové košile). Jen barvy, fotky a samozřejmě text jsou trochu jiné. Cena košile bude začínat na 2 490 Kč.

Nový web

Asi jste si všimli, že máme nový web. Co na něj říkáte? Líbí se vám? Je to další z řady našich novinek. Během týdne ještě spustíme nový eshop, kde si budete moci objednat mimo jiné právě dárkové poukazy.

Poukazy si můžete zakoupit v tištěné nebo elektronické verzi. Tu fyzickou určitě doporučuji. Vybrali jsme hezký papír s vyšší gramáží a pěknou obálkou. Ale poslední voucher zašleme v pondělí 18. 12., aby byla jistota, že k vám Českou poštou dorazí do Vánoc. Poté se můžete zastavit v showroomu na pražských Vinohradech nebo zakoupit právě v eshopu. A to klidně i na Štědrý den… nebo i večer.

Pokud máte o poukazy zájem, napište mi. Rád je pro vás (ať už na džíny nebo košile) připravím.

To je ode mě pro dnešek vše. Právě krásně sněží (I feel Christmas in the air) a tak se jdu projít ven.

Hezký advent vám přeji!

Další články, které by vás mohly zajímat

Ta malá kapsička. K čemu ji máme?

Říká se jim five pocket jeans. Původně měly džíny kapsu jen jednu. Poté tři, pak čtyři a  nyní běžně pět. Možná ji používáte a možná ani nevíte, že nějakou na kalhotách máte. Ale k čemu ji tam vlastně máme?

Showroom plný hudby

Kdo by neměl rád hudbu. Když jdeme běhat, udrží nás v tempu. Když jedeme autem, cesta nám rychleji utíká. A když jsme u Patrika v showroomu, tak se džíny snáz vybírají.

Konec Jeans Makera

Loni v září jsem navštívil německý Mnichov. Jeden večer jsem se procházel po tamní Maximilianstraße, což je obdoba naší Pařížské s luxusními obchody a já znovu přemýšlel nad svou značkou.

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

Zavřít

Přejete si dárkový poukaz?

Napište nám a o zbytek se postaráme my.

Zavřít