Do Vánoc zbývají 2 týdny. Co je u nás nového?

Každý rok se šíleně těším na Vánoce. Je to období, kdy se uspěchanost, stres a naštvanost jakoby kouzelným proutkem mění v klid, pohodu a přátelství. Mám tedy na mysli období, které začíná 24. prosincem ráno, do té doby je to tak trochu davové šílenství. Snažím se vyhýbat obchodním centrům a vánoční dárky nakupuji hlavně přes internet z pohodlí svého domova.

Předpokládám, že to nemáte jinak. Dárky přes internet jsou dnes běžnou praxí a i proto jsme pro vás připravili dárkové poukazy na džíny na míru. Loni byly hitem a letos máme úplně nové! Máme z nich opravdu radost, protože jsou krásné, jiné, moderní. Píši záměrně máme v množném čísle, protože džíny na míru už nějakou dobu nejsou one-man show. Ale o tom brzy v nějaké dalším článku.

Dárkový poukaz – džíny na míru

A jak vypadají? Jsou oboustranné. Zepředu je hned jasné, že jde o džíny na míru a tak váš přítel, kamarád nebo obchodní partner bude mít radost hned na první dobrou. Také je vidět typ poukazu, resp. typ látky (denim za 9 900 Kč a selvedge denim za 11 900 Kč) a samozřejmě nechybí jméno vámi obdarovaného.

Na druhé straně je sepsaný krátký příběh, aby měl představu, do čeho se zanedlouho oblékne, a také kontakt, aby dlouho nemusel přemýšlet, kde nás najde. Protože poukaz dáváte někomu blízkému, připravili jsme pro vás i kolonku pro vzkaz. Jeho obsah necháme na vás, ale minulý rok se objevovaly Tohle vyřeší všechny tvé problémy.” nebo Protože pořádné džíny se pro tebe již nedají koupit.” Napište mi pro zajímavost, co byste sepsali vy, jsem zvědavý.

Dárkový poukaz – košile na míru

Máme pro vás ještě jednu novinku. Od příštího roku budeme šít pánské košile na míru. Tak dlouho jste mi jako zákazníci říkali, že se k džínám na míru ty košile prostě hodí a že byste o ně měli zájem, až jsem se rozhodl do toho jít. Šíleně se těším, až ušijeme první, které se perfektně doplní s džínami. Hned mě napadá červené prošití na džínách s červeným prošití knoflíčků na košili.

Opět na to nebudu sám. Zastávám pravidlo, že do toho, co neumíš, Patriku, se nepouštěj bez lidí, co tomu opravdu rozumí. A tak vám brzy představím nového kolegu, který je na košile mistrem.  

Dárkové poukazy pro košile jsou velmi podobné těm džínovým (mimochodem, budou i džínové košile). Jen barvy, fotky a samozřejmě text jsou trochu jiné. Cena košile bude začínat na 3 900 Kč.

Nový web

Asi jste si všimli, že máme nový web. Co na něj říkáte? Líbí se vám? Je to další z řady našich novinek. Během týdne ještě spustíme nový eshop, kde si budete moci objednat mimo jiné právě dárkové poukazy.

Poukazy si můžete zakoupit v tištěné nebo elektronické verzi. Tu fyzickou určitě doporučuji, protože jsme pro vás vybrali hezký papír s vyšší gramáží a pěknou obálkou. Ale poslední voucher zašleme v pondělí 18. 12., aby byla jistota, že k vám Českou poštou dorazí do Vánoc. Poté se můžete zastavit v showroomu na pražských Vinohradech nebo zakoupit právě v eshopu. A to klidně i na Štědrý den… nebo i večer.

Pokud máte o poukazy zájem, zakoupíte je snadno na našem eshopu. Rád je pro vás (ať už na džíny nebo košile) připravím.

To je ode mě pro dnešek vše. Právě krásně sněží (I feel Christmas in the air) a tak se jdu projít ven.

Hezký advent vám přeji!

Další články, které by vás mohly zajímat

Jack Daniels Jeans Jiří Roth Patrik Diamant Esquire

Článek v Esquire

Zdá se mi to jako roky, ale reálně je to pár měsíců zpět. V rámci podzimní spolupráce s Jackem Danielsem jsme se domluvili na rozhovoru pro Esquire. S šéfredaktorem Jirkou Rothem jsme se už kdysi dávno viděli, protože jsme spolu dávali skupinový rozhovor pro Cosmopolitan.

2 roky s džíny na míru. Jaké byly?

Zdá se to neuvěřitelné, ale jsou to přesně dva roky, co mě napadlo ušít si džíny na míru. Už mě fakt nebavilo chodit do obchoďáků, zkoušet, zkoušet, zase zkoušet a odcházet s prázdnou. 12.12.2015 jsem začal psát příběh džínů na míru.

Džíny. Příběh montérek, které dobyly svět

Džíny původně vznikly jako pracovní oblečení pro tvrdou práci amerických dělníků, horníků nebo farmářů. Byly praktické, z pořádné látky a něco vydržely. A to také díky měděným nýtům, se kterými v roce 1871 za Levi Straussem přišel Lotyšan Jacob W. Davis, protože mu chybělo rovných 68 dolarů, aby sám zaplatil potřebný patent. Všiml si, že se kapsy v rozích příliš brzy trhají a tak přišel s řešením.

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

    Zavřít

    Přejete si dárkový poukaz?

    Napište nám a o zbytek se postaráme my.

      Zavřít