Jak vypadal přímý přenos v Seznam TV

Na jaře 2018 jsme džíny na míru pořádně probrali na “seznamovském” Streamu. Můžete se podívat tady. Tehdy jsme natáčeli celý den a bylo to. Řada mých přeřeků byla vymazána a ve finále se to docela povedlo. Nebo to alespoň říkali kamarádi, protože já se na sebe dívat nemůžu! 🙂

Teď na podzim se lidé ze Seznamu ozvali znovu, jestli bych něco neřekl o pánském oblékání… v přímém přenosu. Challenge accepted! A aktuální feedback od kamarádů? Že jsem na začátku vypadal nesměle, což jsem teda byl.

Bylo fajn se podívat zpět 

Musím říct, že je fajn po nějaké době opět promluvit, myslím teď hlavně v kontextu, že za těch několik měsíců jsme ušli pár kroků. Je řada věcí, které běží v pozadí a nejsou vidět. Ale pak tady jsou nové produkty, které vidět jsou a ty jsme v pořadu ukázali.

Původně vše začalo džínami. Poté jsem slýchal od klientů: “Patriku, když už jsem chodím pro džíny, tak proč mě neoblíkneš celýho.” A měli pravdu. Jako první jsme na začátku letošního roku přidali košile. Džíny totiž bývají spíše univerzální a to, co člověka odliší, je zbytek. A s košilemi se dá náramně hrát. Pod košile se samozřejmě hodí neviditelné triko, které v létě výborně saje pot a v zimě zahřeje. Jo a ještě není vidět 🙂  A pak ponožky. Ty jsem si přál dlouho. A taky nám i déle trvalo je vymyslet. Nicméně dnes jsem nadšený! Máme tři motivy, mezi kterými nemůže chybět ten “krejčovský”. Zrovna včera jsem se při věšení prádla pousmál, že všechny moje ponožky jsou ty naše. Tak třeba si je zamilujete také.

Další byly kožené pásky, protože ty k džínům jednoduše patří. Naše džíny na míru sedí i bez pásku, ale znáte to, s páskem jsou prostě hezčí. Pásky děláme opět na míru, není tudíž potřeba je zkracovat, můžete si vybrat barvu kůže a třeba i prošití. Máte džíny prošité červeně, tak ho zvolme i do černého pásku k nim.

Se všemi produkty se chceme točit okolo denimu. To hlavní ale stejně zůstanou džíny.

A teď zpět k vysílání

Dopředu jsem dostal okruh témat, které bychom mohli probírat. Vše dávalo smysl až na to, že jsem si říkal, že nejsem módní návrhář a tudíž nemůžu asi komentovat, co chlapi nosí, protože vnímám jen určitou menší skupinu. A hádejte, jak jsem byl moderátorkou představený :-). K ní se tato informace ale nedostala. Jinak lidé z Televize Seznam odvedli skvělou práci a musím říct, že jsem hodně rád, že tady takové televize vznikají. Sám doma pořady konzumuji jen z internetu.

Když jsem ráno přišel do Seznamu, procházel jsem s produkčním jejich budovou a je vidět, že opravdu rostou na základě počtu lidí, co jsem potkal. Proběhla super rychlá maskérna a rovnou do studia. Tam aktuálně probíhal první vstup se sympatickými autorkami kuchařky pro psy. Já měl přijít na řadu později.

Letělo to jako voda, vše bylo přesné a nikdo nebyl ve stresu. Teda kromě mě. Šíleně mi bušilo srdce a moje tepovka atakovala hranici maxima. To skončilo až na konci prvního vstupu, po kterém následovalo asi 11 minut jiné reportáže a tak jsem si se moderátorkou Veronikou Kubíčkovou povídal o všem možném. Mimo jiného zmínila, že její kamarádka si vzala jakéhosi Martina Diamanta. Ten z naší rodiny určitě není a tak ho tímto vyzývám, zda se se mnou propojí. Rád poznám dalšího Diamanta :).

A pak už druhá část. Více praktická, kde jsme si ukázali, jak džíny vypadají, jaké máme barvy látek, pobavili se o 5. kapsičce a její historii a zmínili nové produkty.

Zhodnocení

Obecně to byla skvělá zkušenost, protože mě jednoznačně donutila na chvíli opustit svou komfortní zónu a to mám rád. Viděl jsem, jak přímý přenos vzniká, kde se vlastně točí ty pořady, na které koukám, poznal několik profesionálů na svém místě a tak celkově okusil zase něco nového.

Další články, které by vás mohly zajímat

O džínách a povodni

Určitě se vám to někdy stalo. Koupili jste si džíny, které se vám po prvním vyprání lehce srazily. Většinou se jedná o 2-3 % a výrobci to píší na cedulce, ale věřte, že ještě před pár desítkami let to bylo o mnoho horší. Koupili jste si džíny, které se srazily dokonce i o 10 % a to mohlo udělat třeba 10 cm na délku.

Dárkové poukazy na cokoliv

Je to pár dnů, co jsme spustili dárkové poukazy v několika hodnotách. Dárkové poukazy na džínykošile pro své blízké rádi kupuje a tak jsme přidali hodnoty od 1 000 Kč, přes 2 000 Kč až 5 000 Kč.

Představujeme vám naše klienty

Chtěli jsme to udělat už dávno. Ukázat vám naši práci prostřednictvím našich klientů. Říká se, že cesta je cíl, a proto vám v dalších měsících představíme i naši výrobu, nicméně výsledek je přeci jen cennější. Proto jsme na konci listopadu udělali pár fotek, zavzpomínali, co jsme spolu zažili a probrali pár věcí z jejich životů.

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

Zavřít

Přejete si dárkový poukaz?

Napište nám a o zbytek se postaráme my.

Zavřít