Jak vypadal přímý přenos v Seznam TV

Na jaře 2018 jsme džíny na míru pořádně probrali na v pořadu Zdavuven na Seznam.cz, tehdy jsme natáčeli celý den a bylo to. Řada mých přeřeků byla vymazána a ve finále se to docela povedlo. Nebo to alespoň říkali kamarádi, protože já se na sebe dívat nemůžu! 🙂

Teď na podzim se lidé ze Seznamu ozvali znovu, jestli bych něco neřekl o pánském oblékání… v přímém přenosu. Challenge accepted! A aktuální feedback od kamarádů? Že jsem na začátku vypadal nesměle, což jsem teda byl.

Bylo fajn se podívat zpět

Musím říct, že je fajn po nějaké době opět promluvit, myslím teď hlavně v kontextu, že za těch několik měsíců jsme ušli pár kroků. Je řada věcí, které běží v pozadí a nejsou vidět. A pak tady jsou nové produkty, které vidět jsou a ty jsme v pořadu ukázali.

Původně vše začalo džínami. Poté jsem slýchal od klientů: “Patriku, když už jsem chodím pro džíny, tak proč mě neoblíkneš celého.” A měli pravdu, jako první jsme na začátku letošního roku přidali košile na míru. Džíny totiž bývají spíše univerzální a to, co člověka odliší, je zbytek šatníku a s košilemi se dá náramně hrát. Pod košile se samozřejmě hodí neviditelné triko, které v létě výborně saje pot a v zimě zahřeje. Jo a ještě není vidět 🙂  A pak ponožky. Ty jsem si přál dlouho. A taky nám i déle trvalo je vymyslet. Nicméně dnes jsem nadšený! Máme tři motivy, mezi kterými nemůže chybět ten “krejčovský”. Zrovna včera jsem se při věšení prádla pousmál, že všechny moje ponožky jsou ty naše. Tak třeba si je zamilujete také.

Další byly kožené pásky, protože ty k džínům jednoduše patří. Naše džíny na míru sedí i bez pásku, ale znáte to, s páskem jsou prostě hezčí. Pásky děláme opět na míru, není tudíž potřeba je zkracovat, můžete si vybrat barvu kůže a třeba i prošití. Máte džíny prošité červeně, tak ho zvolme i do černého pásku k nim.

Se všemi produkty se chceme točit okolo denimu. To hlavní ale stejně zůstanou džíny.

A teď zpět k vysílání

Dopředu jsem dostal okruh témat, které bychom mohli probírat. Vše dávalo smysl až na to, že jsem si říkal, že nejsem módní návrhář a tudíž nemůžu asi komentovat, co chlapi nosí, protože vnímám jen určitou menší skupinu. A hádejte, jak jsem byl moderátorkou představený 🙂 Jinak lidé z Televize Seznam odvedli skvělou práci a musím říct, že jsem hodně rád, že tady takové televize vznikají. Sám doma pořady konzumuji jen z internetu.

Když jsem ráno přišel do Seznamu, procházel jsem s produkčním jejich budovou a je vidět, že opravdu rostou na základě počtu lidí, co jsem potkal. Proběhla super rychlá maskérna a rovnou do studia. Tam aktuálně probíhal první vstup se sympatickými autorkami kuchařky pro psy. Já měl přijít na řadu později.

Letělo to jako voda, vše bylo přesné a nikdo nebyl ve stresu, teda kromě mě. Šíleně mi bušilo srdce a moje tepovka atakovala hranici maxima. To skončilo až na konci prvního vstupu, po kterém následovalo asi 11 minut jiné reportáže a tak jsem si s moderátorkou Veronikou Kubíčkovou povídal o všem možném. Mimo jiného zmínila, že její kamarádka si vzala jakéhosi Martina Diamanta. Ten z naší rodiny určitě není a tak ho tímto vyzývám, zda se se mnou propojí, rád poznám dalšího Diamanta :).

A pak už druhá část. Více praktická, kde jsme si ukázali, jak džíny vypadají, jaké máme barvy látek, pobavili se o 5. kapsičce a její historii a zmínili nové produkty.

Zhodnocení

Obecně to byla skvělá zkušenost, protože mě jednoznačně donutila na chvíli opustit svou komfortní zónu a to mám rád. Viděl jsem, jak přímý přenos vzniká, kde se vlastně točí ty pořady, na které koukám, poznal několik profesionálů na svém místě a tak celkově okusil zase něco nového.

Další články, které by vás mohly zajímat

Naše nové ponožky

Trvalo nám to dlouho, ale asi to znáte. Řeknete si, že to za nějaký čas zvládnete a pak termín posouváte a posouváte, protože ladíte a ladíte. Jenže ve finále mi to čekání nevadí. Naše ponožky se mi totiž opravdu líbí.

Jack Daniels Jeans Jiří Roth Patrik Diamant Esquire

Článek v Esquire

Zdá se mi to jako roky, ale reálně je to pár měsíců zpět. V rámci podzimní spolupráce s Jackem Danielsem jsme se domluvili na rozhovoru pro Esquire. S šéfredaktorem Jirkou Rothem jsme se už kdysi dávno viděli, protože jsme spolu dávali skupinový rozhovor pro Cosmopolitan.

K džínům do pračky patří ocet

Stává se to. Koupíte si nové kalhoty a po několika prvních dnech nošení přichází doba prvního praní. A ejhle. Něco je špatně. Oblečení, které dříve nebývalo modré, se najednou modrým stalo. Co s tím? Respektive jak tomu předejít? Ano. Ocet!

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

    Zavřít

    Přejete si dárkový poukaz?

    Napište nám a o zbytek se postaráme my.

      Zavřít