Naše nové ponožky

Trvalo nám to dlouho. Znáte to? Řeknete si, že to za nějaký čas zvládnete a pak termín posouváte a posouváte, protože ladíte a ladíte. Jenže ve finále mi to čekání nevadí. Naše ponožky se mi totiž opravdu líbí.

Barevné, veselé, hravé ponožky jsou dneska trendy. Je to kousek oblečení, kde se i kravaťáci mohou na chvíli odvázat a nezpůsobí tím faux pas, možná naopak rozzáří část svého okolí.

K našim ponožkám mě navedli klienti, kteří v různorodých ponožkách přicházeli. A bylo to jedno z mých nejlepších byznysových rozhodnutí. Už je kvůli tomu, že jsem díky nim získal svoji skvělou kolegyni. Ale o tom v pozdějším článku 🙂

Byl to bojVěděl jsem, že chci tři odlišné motivy. Pak už jsme jen vymýšleli, kreslili, inspirovali se a dělali prototypy. A výsledek vidíte. Ponožky krejčovské, puntíkaté a proužkované. Které jsou vašimi favority?

Mně osobně se nejvíce líbí krejčovské a puntíkaté. Krejčovské protože jsou jednoduše originální a puntíkaté protože mám rád kombinaci červené a modré, která je v botách dobře vidět.

Ponožky si můžete koupit v našem eshopu za 249 Kč.

1) Krejčovské
2) Puntíkaté
3) Proužkované

Případně všechny troje v jednom setu za 599 Kč.

A nebo se stavte u nás v showroomu na Vinohradech a přijďte se podívat na Riegrovy sady ze 4. patra.

Tak ruku (ponožky) na to 🙂

Další články, které by vás mohly zajímat

O džínách a povodni

Určitě se vám to někdy stalo. Koupili jste si džíny, které se vám po prvním vyprání lehce srazily. Většinou se jedná o 2-3 % a výrobci to píší na cedulce, ale věřte, že ještě před pár desítkami let to bylo o mnoho horší. Koupili jste si džíny, které se srazily dokonce i o 10 % a to mohlo udělat třeba 10 cm na délku.

Dárkové poukazy na cokoliv

Je to pár dnů, co jsme spustili dárkové poukazy v několika hodnotách. Dárkové poukazy na džínykošile pro své blízké rádi kupuje a tak jsme přidali hodnoty od 1 000 Kč, přes 2 000 Kč až 5 000 Kč.

Představujeme vám naše klienty

Chtěli jsme to udělat už dávno. Ukázat vám naši práci prostřednictvím našich klientů. Říká se, že cesta je cíl, a proto vám v dalších měsících představíme i naši výrobu, nicméně výsledek je přeci jen cennější. Proto jsme na konci listopadu udělali pár fotek, zavzpomínali, co jsme spolu zažili a probrali pár věcí z jejich životů.

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

Zavřít

Přejete si dárkový poukaz?

Napište nám a o zbytek se postaráme my.

Zavřít