Vidíte, že nic nevidíte

Nevím jak to máte vy, ale já pod košilí nosím tričko. Když se člověk potí, není to hned vidět a zároveň v chladnějších měsících ctím pravidlo, že je lepší více slabších vrstev oblečení než méně silnějších. Takže mě neuvidíte jen v triku a péřovce, ale spíše v triku, mikině nebo svetru a slabší bundě. Výjimkou je snad jen léto, kdy rád nosím kratší košili “na ven” z kalhot.

Když jsme k džínům přidali naše košile na míru, vhodným doplňkem se hned stalo právě toto neviditelné triko.

Vidíte, že nic nevidíte

Neviditelné triko můžeme považovat za český vynález, vymyslela ho lektorka etikety pro své klienty, kterým vadilo, že bílé prádlo je pod košilí vidět. To byl přesně i můj případ. Bílé triko pod bílou košilí zpravidla vyčnívalo a ještě mělo na rukávu šev, který na něj o to více upozornil. Tomu se zdá být konec, alespoň v mém případě.

Někdo je zvyklý na bílé nátělníky. U nich ale vidím nevýhodu v tom, že na místě, kde se potíme nejvíce – tedy v podpaží, jaksi chybí látka. Abychom zabránili pocení přímo do košile, které bývá vidět, naše neviditelné tričko má silnější vrstvu látky na tom správném místě. Je mírně dražší, ale je to dobrá investice, díky které se budete cítit jednoduše lépe.

Výhody trička

 • V zimě zahřeje, v létě výborně saje pot
 • Oproti běžným trikům má zesílené podpaží
 • Pod vaší košilí (nebo i druhým trikem) se dokonale skryje
 • Je pohodlné a díky pružnosti se přizpůsobí postavě

Neviditelné tričko můžete koupit na našem eshopu za 890 Kč. A poslední věc, je vyráběno u nás v České republice firmou, která se na neviditelné prádlo specializuje.

Další články, které by vás mohly zajímat

Naše nové ponožky

Trvalo nám to dlouho, ale asi to znáte. Řeknete si, že to za nějaký čas zvládnete a pak termín posouváte a posouváte, protože ladíte a ladíte. Jenže ve finále mi to čekání nevadí. Naše ponožky se mi totiž opravdu líbí.

2 roky s džíny na míru. Jaké byly?

Zdá se to neuvěřitelné, ale jsou to přesně dva roky, co mě napadlo ušít si džíny na míru. Už mě fakt nebavilo chodit do obchoďáků, zkoušet, zkoušet, zase zkoušet a odcházet s prázdnou. 12.12.2015 jsem začal psát příběh džínů na míru.

Džíny. Příběh montérek, které dobyly svět

Džíny původně vznikly jako pracovní oblečení pro tvrdou práci amerických dělníků, horníků nebo farmářů. Byly praktické, z pořádné látky a něco vydržely. A to také díky měděným nýtům, se kterými v roce 1871 za Levi Straussem přišel Lotyšan Jacob W. Davis, protože mu chybělo rovných 68 dolarů, aby sám zaplatil potřebný patent. Všiml si, že se kapsy v rozích příliš brzy trhají a tak přišel s řešením.

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

  Zavřít

  Přejete si dárkový poukaz?

  Napište nám a o zbytek se postaráme my.

   Zavřít