Vidíte, že nic nevidíte

Nevím jak to máte vy, ale já pod košilí nosím tričko. Když se člověk potí, není to hned vidět a zároveň v chladnějších měsících ctím pravidlo, že je lepší více slabších vrstev oblečení než méně silnějších. Takže mě neuvidíte jen v triku a péřovce, ale spíše v triku, mikině nebo svetru a slabší bundě. Výjimkou je snad jen léto, kdy rád nosím kratší košili “na ven” z kalhot.

Když jsme k džínům přidali naše košile na míru, vhodným doplňkem se hned stalo právě toto neviditelné triko.

Vidíte, že nic nevidíte

Neviditelné triko můžeme považovat za český vynález, vymyslela ho lektorka etikety pro své klienty, kterým vadilo, že bílé prádlo je pod košilí vidět. To byl přesně i můj případ. Bílé triko pod bílou košilí zpravidla vyčnívalo a ještě mělo na rukávu šev, který na něj o to více upozornil. Tomu se zdá být konec, alespoň v mém případě.

Někdo je zvyklý na bílé nátělníky. U nich ale vidím nevýhodu v tom, že na místě, kde se potíme nejvíce – tedy v podpaží, jaksi chybí látka. Abychom zabránili pocení přímo do košile, které bývá vidět, naše neviditelné tričko má silnější vrstvu látky na tom správném místě. Je mírně dražší, ale je to dobrá investice, díky které se budete cítit jednoduše lépe.

Výhody trička

  • V zimě zahřeje, v létě výborně saje pot
  • Oproti běžným trikům má zesílené podpaží
  • Pod vaší košilí (nebo i druhým trikem) se dokonale skryje
  • Je pohodlné a díky pružnosti se přizpůsobí postavě

Neviditelné tričko můžete koupit na našem eshopu za 890 Kč. A poslední věc, je vyráběno u nás v České republice firmou, která se na neviditelné prádlo specializuje.


Warning: preg_split() expects parameter 2 to be string, array given in /hosting/www/patrikdiamant.cz/www/wp-content/plugins/zalomeni/zalomeni.php on line 322

Další články, které by vás mohly zajímat


Notice: Undefined variable: relevantArticles in /hosting/www/patrikdiamant.cz/www/wp-content/themes/patrikdiamant/loop-templates/content-single.php on line 55
Ochranná rouška proti koronaviru COVID 19 ze 100% bavlny

#RouškyVšem

Drazí přátelé, vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli odložit šití džínů a košil na lepší dny a naplno se vrhnout na šití roušek, kterých je v České republice nedostatek. Roušky nabízíme i na našem eshopu za 199 Kč. Za každou vámi zakoupenou roušku darujeme jednu tam, kde je potřebují (lékaři, záchranáři, pacienti). Proto 1+1.

Návod na ušití ochranné rouška proti koronaviru COVID 19 ze 100% bavlny

Návod na ušití roušky

Nejedna česká domácnost má šicí stroj a proto v posledních dnech šije celé Česko. Níže vám sdílím náš střih a návod na ušití roušky. Pokud nemůžete šít, kupte si naši hotovou roušku, každou druhou darujeme nemocnicím a dalším potřebným.

Roztrhané džíny šité na míru s vysokým pasem

Příběh o sashiko metodě

Asi to znáte, jednou za čas vás přepadne chuť vyzkoušet něco nového. Když jsem před pár týdny objevil tzv. sashiko, tedy japonskou metodu vyšívání, hned jsem věděl, že to musíme dostat na naše džíny. A protože máme v Česku známé zlaté české ručičky, nebyl důvod chodit za hranice, i zde máme “japonské” české mistry této techniky. A výsledek je na stole – džíny na míru Sashiko selvedge denim

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

Zavřít

Přejete si dárkový poukaz?

Napište nám a o zbytek se postaráme my.

Zavřít