Vidíte, že nic nevidíte

Nevím jak to máte vy, ale já pod košilí nosím tričko. Když se člověk potí, není to hned vidět a zároveň v chladnějších měsících ctím pravidlo, že je lepší více slabších vrstev oblečení, než méně silnějších. Takže mě neuvidíte jen v triku a péřovce, ale spíše v triku, mikině nebo svetru a slabší bundě. Výjimkou je snad jen léto, kdy rád nosím kratší košili “na ven” z kalhot.

Když jsme k džínům přidali naše košile na míru, vhodným doplňkem se hned stalo právě toto neviditelné triko.

Vidíte, že nic nevidíte

Neviditelné triko můžeme považovat za český vynález. Vymyslela ho lektorka etikety pro své klienty, kterým vadilo, že bílé prádlo je pod košilí vidět.

To byl přesně i můj případ. Bílé triko pod bílou nebo světlou košilí zpravidla vyčnívalo a ještě mělo na rukávu šev, který na něj o to více upozornil. Tomu se zdá být konec, alespoň v mém případě.

Někdo je zvyklý na bílé nátělníky. U nich ale vidím nevýhodu v tom, že na místě, kde se potíme nejvíce – tedy v podpaží, jaksi chybí látka.

Abychom zabránili pocení se přímo do košile, které bývá vidět, naše neviditelné tričko má silnější vrstvu látky na tom správném místě. Je mírně dražší, ale je to dobrá investice, díky které se budete cítit jednoduše lépe.

Výhody trička

  • V zimě zahřeje, v létě výborně saje pot
  • Oproti běžným trikům má zesílené podpaží
  • Pod vaší košilí (nebo i druhým trikem) se dokonale skryje
  • Je pohodlné a díky pružnosti se přizpůsobí postavě

Neviditelné tričko je vyráběno u nás v České republice firmou, která se na neviditelné prádlo specializuje. Můžete koupit na našem eshopu za 890 Kč nebo 4+1 za 3 560 Kč (pokud neradi perete každý den).

 

A jak to máte vy? Nosíte pod košili triko nebo ne?

Další články, které by vás mohly zajímat

Brocast… jiný rozhovor nejen o džínách

Když se mi bráchové Tomáš a Adam zmínili, že plánují natáčet podcasty, hned mě ta myšlenka nadchla. Zaprvý myslím, že to jsou chytrý kluci, takže o zajímavý myšlenky nebude nouze. Zadruhý mají okolo sebe další chytrý lidi, takže o zajímavý témata nebude nouze. A zatřetí si myslím, že podcasty do budoucna pofrčí… na úkor Ordinace. Možná.

Vidíte, že nic nevidíte

Nevím jak to máte vy, ale já pod košilí nosím tričko. Když se člověk potí, není to hned vidět a zároveň v chladnějších měsících ctím pravidlo, že více slabších vrstev oblečení je lepší, než méně silnějších. Takže mě neuvidíte jen v triku a péřovce, ale spíše v triku, mikině nebo svetru a slabší bundě. Výjimkou je snad jen léto, kdy rád nosím kratší košili “na ven” z kalhot.

Naše nové ponožky

Trvalo nám to dlouho. Znáte to? Řeknete si, že to za nějaký čas zvládnete a pak termín posouváte a posouváte, protože ladíte a ladíte. Jenže ve finále mi to čekání nevadí. Naše ponožky se mi totiž opravdu líbí.

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

Zavřít

Přejete si dárkový poukaz?

Napište nám a o zbytek se postaráme my.

Zavřít