Naše nové ponožky

Trvalo nám to dlouho. Znáte to? Řeknete si, že to za nějaký čas zvládnete a pak termín posouváte a posouváte, protože ladíte a ladíte. Jenže ve finále mi to čekání nevadí. Naše ponožky se mi totiž opravdu líbí.

Barevné, veselé, hravé ponožky jsou dneska trendy. Je to kousek oblečení, kde se i kravaťáci mohou na chvíli odvázat a nezpůsobí tím faux pas, možná naopak rozzáří část svého okolí.

K našim ponožkám mě navedli klienti, kteří v různorodých ponožkách přicházeli. A bylo to jedno z mých nejlepších byznysových rozhodnutí. Už je kvůli tomu, že jsem díky nim získal svoji skvělou kolegyni. Ale o tom v pozdějším článku 🙂

Byl to bojVěděl jsem, že chci tři odlišné motivy. Pak už jsme jen vymýšleli, kreslili, inspirovali se a dělali prototypy. A výsledek vidíte. Ponožky krejčovské, puntíkaté a proužkované. Které jsou vašimi favority?

Mně osobně se nejvíce líbí krejčovské a puntíkaté. Krejčovské protože jsou jednoduše originální a puntíkaté protože mám rád kombinaci červené a modré, která je v botách dobře vidět.

Ponožky si můžete koupit v našem eshopu za 249 Kč.

1) Krejčovské
2) Puntíkaté
3) Proužkované

Případně všechny troje v jednom setu za 599 Kč.

A nebo se stavte u nás v showroomu na Vinohradech a přijďte se podívat na Riegrovy sady ze 4. patra.

Tak ruku (ponožky) na to 🙂

Další články, které by vás mohly zajímat

Brocast… jiný rozhovor nejen o džínách

Když se mi bráchové Tomáš a Adam zmínili, že plánují natáčet podcasty, hned mě ta myšlenka nadchla. Zaprvý myslím, že to jsou chytrý kluci, takže o zajímavý myšlenky nebude nouze. Zadruhý mají okolo sebe další chytrý lidi, takže o zajímavý témata nebude nouze. A zatřetí si myslím, že podcasty do budoucna pofrčí… na úkor Ordinace. Možná.

Vidíte, že nic nevidíte

Nevím jak to máte vy, ale já pod košilí nosím tričko. Když se člověk potí, není to hned vidět a zároveň v chladnějších měsících ctím pravidlo, že více slabších vrstev oblečení je lepší, než méně silnějších. Takže mě neuvidíte jen v triku a péřovce, ale spíše v triku, mikině nebo svetru a slabší bundě. Výjimkou je snad jen léto, kdy rád nosím kratší košili “na ven” z kalhot.

Naše nové ponožky

Trvalo nám to dlouho. Znáte to? Řeknete si, že to za nějaký čas zvládnete a pak termín posouváte a posouváte, protože ladíte a ladíte. Jenže ve finále mi to čekání nevadí. Naše ponožky se mi totiž opravdu líbí.

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

Zavřít

Přejete si dárkový poukaz?

Napište nám a o zbytek se postaráme my.

Zavřít