Představujeme vám naše klienty

Chtěli jsme to udělat už dávno, ukázat vám naši práci prostřednictvím našich klientů. Proto jsme na konci listopadu udělali pár fotek, zavzpomínali, co jsme spolu zažili a probrali pár věcí z jejich životů. Každý je jiný, ale jedno je spojuje – rádi nosí naše oblečení. Ať už to jsou džíny, košile, trika, pásky nebo ponožky. Jejich a naše příběhy vám budeme postupně představovat tady na našem blogu, Instagramu nebo Facebooku.

A teď jen malá ukázka toho, na co vše se můžete těšit.

Rád bych vám představil Erika, našeho klienta. Je to kreativec tělem i duší a i kvůli tomu dokáže svůj šatník kombinovat tak jak málokdo.

Zelená mikina červená čepice a modré džíny

Seznamte se s Petrem, naším klientem. Je to podnikatel a velký cestovatel, který do našeho showroomu vždycky přinese nějaké to cenné moudro. A pak si odnese košili. 🙂

Košile a džíny na míru selvedge denim Patrik Diamant

A poslední z naší trojice je Daniel, náš klient. Jeden z nejvíce pozitivních lidí, kteří k nám zavítali a člověk, kterého jsme ještě neviděli bez klobouku.

Džíny na míru selvedge denim tramvaj Patrik Diamant

Tak brzy naslyšenou, naviděnou nebo načtenou…

Další články, které by vás mohly zajímat

Naše nové ponožky

Trvalo nám to dlouho, ale asi to znáte. Řeknete si, že to za nějaký čas zvládnete a pak termín posouváte a posouváte, protože ladíte a ladíte. Jenže ve finále mi to čekání nevadí. Naše ponožky se mi totiž opravdu líbí.

Jack Daniels Jeans Jiří Roth Patrik Diamant Esquire

Článek v Esquire

Zdá se mi to jako roky, ale reálně je to pár měsíců zpět. V rámci podzimní spolupráce s Jackem Danielsem jsme se domluvili na rozhovoru pro Esquire. S šéfredaktorem Jirkou Rothem jsme se už kdysi dávno viděli, protože jsme spolu dávali skupinový rozhovor pro Cosmopolitan.

2 roky s džíny na míru. Jaké byly?

Zdá se to neuvěřitelné, ale jsou to přesně dva roky, co mě napadlo ušít si džíny na míru. Už mě fakt nebavilo chodit do obchoďáků, zkoušet, zkoušet, zase zkoušet a odcházet s prázdnou. 12.12.2015 jsem začal psát příběh džínů na míru.

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

    Zavřít

    Přejete si dárkový poukaz?

    Napište nám a o zbytek se postaráme my.

      Zavřít