Naše nové ponožky

Trvalo nám to dlouho, ale asi to znáte. Řeknete si, že to za nějaký čas zvládnete a pak termín posouváte a posouváte, protože ladíte a ladíte. Jenže ve finále mi to čekání nevadí, naše ponožky se mi totiž opravdu líbí. Jsou barevné, veselé a hravé a takové ponožky jsou dneska trendy. Je to kousek oblečení, kde se i kravaťáci mohou na chvíli odvázat a nezpůsobí tím faux pas, možná naopak rozzáří část svého okolí.

K našim ponožkám mě navedli klienti, kteří v různorodých ponožkách přicházeli. A bylo to jedno z mých nejlepších byznysových rozhodnutí. Už je kvůli tomu, že jsem díky nim získal svoji skvělou kolegyni, ale o tom v pozdějším článku 🙂

Byl to bojVěděl jsem, že chci tři odlišné motivy. Pak už jsme jen vymýšleli, kreslili, inspirovali se a dělali prototypy. A výsledek vidíte. Ponožky krejčovské, puntíkaté a proužkované. Které jsou vašimi favority?

Mně osobně se nejvíce líbí ponožky krejčovské a puntíkaté. Krejčovské protože jsou jednoduše originální a puntíkaté protože mám rád kombinaci červené a modré, která je v botách dobře vidět.

Ponožky si můžete koupit v našem eshopu za 249 Kč.

 1. Krejčovské
 2. Puntíkaté
 3. Proužkované

Případně všechny troje v jednom setu za 599 Kč.

A nebo se stavte u nás v showroomu na Vinohradech a přijďte se podívat na Riegrovy sady ze 4. patra.

Tak ruku (ponožky) na to 🙂

Další články, které by vás mohly zajímat

2 roky s džíny na míru. Jaké byly?

Zdá se to neuvěřitelné, ale jsou to přesně dva roky, co mě napadlo ušít si džíny na míru. Už mě fakt nebavilo chodit do obchoďáků, zkoušet, zkoušet, zase zkoušet a odcházet s prázdnou. 12.12.2015 jsem začal psát příběh džínů na míru.

Tuzex, džíny a fronty

Džíny byly od svého počátku až do druhé světové války výhradně pracovním oděvem. Teprve až poté v padesátých a šedesátých letech se z rančů a dolů dostávají do obchodů a městských ulic. A masivní rozšíření nemine ani země za hranicí železné opony mezi západem a východem.

K džínům do pračky patří ocet

Stává se to. Koupíte si nové kalhoty a po několika prvních dnech nošení přichází doba prvního praní. A ejhle. Něco je špatně. Oblečení, které dříve nebývalo modré, se najednou modrým stalo. Co s tím? Respektive jak tomu předejít? Ano. Ocet!

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

  Zavřít

  Přejete si dárkový poukaz?

  Napište nám a o zbytek se postaráme my.

   Zavřít