Vidíte, že nic nevidíte

Nevím jak to máte vy, ale já pod košilí nosím tričko. Když se člověk potí, není to hned vidět a zároveň v chladnějších měsících ctím pravidlo, že je lepší více slabších vrstev oblečení, než méně silnějších. Takže mě neuvidíte jen v triku a péřovce, ale spíše v triku, mikině nebo svetru a slabší bundě. Výjimkou je snad jen léto, kdy rád nosím kratší košili “na ven” z kalhot.

Když jsme k džínům přidali naše košile na míru, vhodným doplňkem se hned stalo právě toto neviditelné triko.

Vidíte, že nic nevidíte

Neviditelné triko můžeme považovat za český vynález. Vymyslela ho lektorka etikety pro své klienty, kterým vadilo, že bílé prádlo je pod košilí vidět.

To byl přesně i můj případ. Bílé triko pod bílou nebo světlou košilí zpravidla vyčnívalo a ještě mělo na rukávu šev, který na něj o to více upozornil. Tomu se zdá být konec, alespoň v mém případě.

Někdo je zvyklý na bílé nátělníky. U nich ale vidím nevýhodu v tom, že na místě, kde se potíme nejvíce – tedy v podpaží, jaksi chybí látka.

Abychom zabránili pocení se přímo do košile, které bývá vidět, naše neviditelné tričko má silnější vrstvu látky na tom správném místě. Je mírně dražší, ale je to dobrá investice, díky které se budete cítit jednoduše lépe.

Výhody trička

  • V zimě zahřeje, v létě výborně saje pot
  • Oproti běžným trikům má zesílené podpaží
  • Pod vaší košilí (nebo i druhým trikem) se dokonale skryje
  • Je pohodlné a díky pružnosti se přizpůsobí postavě

Neviditelné tričko je vyráběno u nás v České republice firmou, která se na neviditelné prádlo specializuje. Můžete koupit na našem eshopu za 890 Kč nebo 4+1 za 3 560 Kč (pokud neradi perete každý den).

A jak to máte vy? Nosíte pod košili triko nebo ne?

Další články, které by vás mohly zajímat

O džínách a povodni

Určitě se vám to někdy stalo. Koupili jste si džíny, které se vám po prvním vyprání lehce srazily. Většinou se jedná o 2-3 % a výrobci to píší na cedulce, ale věřte, že ještě před pár desítkami let to bylo o mnoho horší. Koupili jste si džíny, které se srazily dokonce i o 10 % a to mohlo udělat třeba 10 cm na délku.

Dárkové poukazy na cokoliv

Je to pár dnů, co jsme spustili dárkové poukazy v několika hodnotách. Dárkové poukazy na džínykošile pro své blízké rádi kupuje a tak jsme přidali hodnoty od 1 000 Kč, přes 2 000 Kč až 5 000 Kč.

Představujeme vám naše klienty

Chtěli jsme to udělat už dávno. Ukázat vám naši práci prostřednictvím našich klientů. Říká se, že cesta je cíl, a proto vám v dalších měsících představíme i naši výrobu, nicméně výsledek je přeci jen cennější. Proto jsme na konci listopadu udělali pár fotek, zavzpomínali, co jsme spolu zažili a probrali pár věcí z jejich životů.

Máte denimové přání?

Napište nám ho. My se ho pokusíme splnit.

Zavřít

Přejete si dárkový poukaz?

Napište nám a o zbytek se postaráme my.

Zavřít